Żużel: Silniki dla juniorów

  • 12.02.2021, 10:38
  • Ryszard Binczak
Żużel: Silniki dla juniorów
Dwa nowe silniki dla juniorów ostrowskiego klubu właśnie dotarły do TŻ Ostrovia. W sezonie 2021 jeździć na nich będą Jakub Poczta i Jakub Krawczyk. Następne jednostki do duńskiego tunera są w drodze. Trwa budowa bazy sprzętowej dla wychowanków ostrowskiego klubu.

Nowe silniki zakupione przez klub trafiły do juniorów Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

– Dwa pierwsze silniki od Fleminga Graversena dla Jakuba Krawczyka i Jakuba Poczty już do nas doszły. Dwa kolejne dla Sebastiana Szostaka i Kacpra Grzelaka są w drodze – mówi Mariusz Staszewski, trener ostrowskich żużlowców.

– Współpraca z najlepszymi tunerami układa się bardzo dobrze. Inwestujemy w młodzież. Bez najwyższej klasy sprzętu nie będą mogli oni pokazać pełni swoich umiejętności. Całą zimę oprócz przygotowań fizycznych, pracujemy również w warsztacie przy sprzęcie – dodaje trener Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Przez cały luty żużlowcy jeszcze będą przygotowywali się pod kątem ogólnorozwojowym. Jeśli pogoda na to pozwoli w marcu wyjadą na tor na pierwsze treningi.

za: tzostrovia

Fot: tzostrovia

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe