Powiat Ostrowski: Remonty w przedszkolu

  • 30.01.2021, 15:38
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Remonty w przedszkolu
W przedszkolu w Nabyszycach oraz w filii w Gliśnicy przeprowadzono prace remontowe.

W pomieszczeniach przedszkolnych, zarówno w Nabyszycach jak i w Gliśnicy, zaszły spore zmiany. Otóż, w przedszkolu w Nabyszycach została odmalowana sala przedszkolna, korytarz oraz szatnia. Natomiast pomieszczenia przedszkolne we filii w Gliśnicy zyskały nowe panele na podłogach.
Materiały potrzebne do wykonania prac zostały zakupione z budżetu Gminy i Miasta Odolanów. Natomiast wszystkie prace wykonane ostały w ramach  wolontariatu. W tym miejscu nauczycielki wraz z dyrektorem pragną raz jeszcze serdecznie podziękować tatom naszych przedszkolaków: tacie Franka, tacie Natana, tacie Bruna, tacie Stefanii i Janka, tacie Adriana, tacie Natana i Blanki, tacie Lenki, tacie Zosi i Olka za zaangażowanie, poświęcony czas i włożony trud w wykonanie wszystkich prac.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe