Powiat Ostrowski: ,,Szatnia na Medal" w Tarchałach Wielkich!

  • 30.01.2021, 14:42
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: ,,Szatnia na Medal" w Tarchałach Wielkich!
W ramach programu „Szatnia na medal” powstał nowy budynek szatni wraz z zapleczem gospodarczym przy boisku sportowym w Tarchałach Wielkich.

„Szatnia na medal"  to program dotacyjny realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Stanowi szansę dla gmin w województwie wielkopolskim na poprawę infrastruktury sportowej, z której skorzystała również Gmina Odolanów.
Na zadanie pn. „ Budowa szatni sportowej przy boisku w Tarchałach Wielkich”  Gmina Odolanów otrzymała dofinansowanie w wysokości 81 427 zł od Samorządu Województwa  Wielkopolskiego oraz 81 427 zł ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 200 398 zł.
W ramach zadania powstała szatnia o powierzchni użytkowej obiektu 71,2 m2 oraz kubaturze 235 m3 , w skład której weszły 3 szatnie sportowe, zaplecze gospodarcze oraz toaleta zewnętrzna.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe