Powiat Ostrowski: Wiktoria najlepsza

  • 30.01.2021, 09:28
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wiktoria najlepsza
Wokalistka TREMY pierwsza na konkursie we Włoszech.

Ostatni rok wyhamował wiele planów i wydarzeń kulturalnych. Dlatego z jeszcze większą radością przyjęliśmy wyniki Miedzynarodowego Festiwalu „All colours of art” we Włoszech, który odbył się w formule online. Poznajcie bliżej Wiktorię Dołżonek, wokalistkę prowadzonego instruktorkę Natalię Wróbel Michaś zespołu TREMA.

 

Wiktoria, która zdobyła we wspomnianym konkursie pierwsze miejsce, w kilku zdaniach opowiedziała nam o sobie: ,,Jestem w pierwszej klasie w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim o profilu matematyczno-fizycznym. Moją pasją jest muzyka a w szczególności śpiew, także uczyłam się grać na fortepianie oraz skrzypcach. Moją pasję rozwijam w studiu Perfect Voice - Nauka Śpiewu pani Natalii Wróbel-Michaś. Uczęszczam do zespołu TREMA w Raszkowskim Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury''.

Wiktoria Dołżonek jeste laureatką wielu konkursów oraz festiwali wokalnych. A oto jej najważniejsze sukcesy: 1 miejsce w Miedzynarodowym Festiwalu „All colours of art” we Włoszech, 2 miejsce w miedzynarodowym konkursie MTL online 2020 session 4 musical and cinema songs w Wilnie, 2 miejsce w miedzynarodowym konkursie Music Talent League 2020 w Wilnie, 1 nagroda publiczności w międzynarodowym konkursie Music Talent League 2020 w Wilnie, 2 miejsce w międzynarodowym festiwalu „World of arts” 2020 w Pradze, 2 miejsce w międzynarodowym festiwalu „Beautiful Blue Danube” 2020 w Budapeszcie, 2 miejsce w międzynarodowym festiwalu „Paris Magnifique” 2020 w Paryżu, 2 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „o Złotą Nutkę” w Grójcu oraz zaproszenie na występ podczas 60. Święta Kwitnących Jabłoni w Grójcu, 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie wokalnym „Wagarowy song” 2020 we Wrocławiu oraz wiele osiągnięć w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe