Powiat Ostrowski: Auto dla pracowników zieleni

  • 27.01.2021, 20:16
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Auto dla pracowników zieleni
Samorząd Nowych Skalmierzyc zakupił nowy samochód dla pracowników zieleni. Pojazd kosztował blisko 130 tysięcy złotych.

„ZIELONA BRYGADA” – jeśli spotkacie na terenie gminy Nowe Skalmierzyce dostawczy samochód oklejony takimi napisami, to znaczy, że podróżuje nim ekipa pracowników gospodarczych, która zajmuje się utrzymaniem zieleni czy sprzątaniem ulic – mówi burmistrz Jerzy Łukasz Walczak, który z końcem 2020 roku odebrał kluczyki do dostawczego auta marki Renault Master.

 

Siedmioosobowy samochód z przestrzenią załadunkową do 3,5 tony został na zamówienie specjalnie spersonalizowany. Służy do potrzeb związanych nie tylko z przewozem ludzi, ale również pracami porządkowymi.

- Ładownia mieści sporo narzędzi, a nasi pracownicy oszczędzają czas potrzebny na przemieszczanie się po gminie – kontynuuje włodarz.

Koszt zakupu auta wyniósł 129.225 zł pochodzących z budżetu samorządu.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe