Powiat Ostrowski: Szkolne pomoce

  • 24.01.2021, 12:16
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Szkolne pomoce
W Odolanowie została podpisana umowa dotycząca wyposażenie Szkoły Branżowej I Stopnia w sprzęt niezbędny do nauki zdalnej.

W Urzędzie Gminy i Miasta w Odolanowie została podpisana umowa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia  w Branżowej Szkole I Stopnia w Odolanowie, poprzez wyposażenie placówki  w sprzęt niezbędny do prowadzenia kształcenia zdalnego. Dzięki realizacji projektu szkoła otrzyma sprzęt do nauki: laptopy z oprogramowaniem - 38 szt., tablety graficzne – 4 szt., komputery stacjonarne – 4 szt., mikrofony cyfrowe – 4 szt., zestawy akcesoriów do mikrofonu – 4 szt., torby na laptop dla uczniów – 38 szt., myszki do komputerów – 38 szt., kamery internetowe dla nauczycieli – 4 szt.
 Podpisanie umowy odbyło się w obecności wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego, oraz władz samorządowych Gminy i Miasta Odolanów: burmistrza Mariana Janickiego, zastępcy burmistrza Jana Prokopa, skarbnik Beaty Gościniak oraz dyrektora Szkoły Branżowej I stopnia w Odolanowie Sławomira Ostrowskiego.
Całkowita wartość projektu to 265.550 zł, z czego kwota dofinansowania to 225.717 zł

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe