Powiat Ostrowski: Siłownia w Bonikowie

  • 15.01.2021, 13:54
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Siłownia w Bonikowie
Nowe urządzenia do ćwiczeń dla mieszkańców zamontowane zostały w Bonikowie.

W ramach X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Gmina i Miasto Odolanów pozyskała dofinansowanie na projekt pn. „Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjne przy stawie w Bonikowie”.
W ramach projektu powstała siłownia zewnętrzna, a także utwardzono teren poprzez ułożenie nawierzchni z kostki brukowej. Łącznie zamontowano 4 urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu wraz z regulaminem siłowni. Projekt jest kontynuacją działań sołectwa oraz jednostki samorządu polegających na rewitalizacji zaniedbanego i zdegradowanego terenu rekreacyjnego w centrum wsi.
Całkowity koszt inwestycji wynosi 28 290 zł z czego 12 622 zł stanowi dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego  w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020”.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe