Ostrów: Zbiórka choinek

  • 13.01.2021, 12:43
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zbiórka choinek
Grupa Kapitałowa Centrum Rozwoju Komunalnego informuje, że już w najbliższą sobotę 16 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się pierwsza zbiórka poświątecznych choinek na terenach osiedli domów jednorodzinnych.

Zbiórką zostanie objętych osiem ostrowskich osiedli – Wenecja, Krępa, Kamienice Stare, Zacisze-Zębców, Pruślin, Odolanowskie, Nowe Parcele, Parcele Zacharzewskie.

Choinki należy wystawić przed posesję do godziny 7:00 rano w najbliższą sobotę. Druga zbiórka odbędzie się 23 stycznia.

Na pozostałych osiedlach, bliżej centrum miasta, przez niemal cały styczeń funkcjonuje 26 punktów, gdzie ostrowianie mogą oddać swoje poświąteczne drzewka.

Z zebranych choinek w nowoczesnym systemie kogeneracji powstanie ostrowska zielona energia, a część z nich zostanie ponownie nasadzona na terenie miasta.

To już druga tego rodzaju akcja Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego i dodatkowa bezpłatna usługa komunalna dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego w związku ze Świętami Bożego Narodzenia.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe