Powiat Ostrowski: Spotkanie z mistrzynią

  • 11.01.2021, 09:23
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Spotkanie z mistrzynią
W Urzędzie Gminy Sieroszewice odbyło się spotkanie władz gminy z wicemistrzynią Polski Seniorów w Pływaniu – Julią Maik. Pływaczka jest mieszkanką Sieroszewic, a na co dzień trenuje w kaliskim klubie KKS Włókniarz 1925.

Mająca zaledwie 17 lat Julia na rozgrywanych w grudniu ubiegłego roku w Olsztynie Mistrzostwach Polski w Pływaniu sięgnęła po pierwszy w karierze seniorski medal – srebro na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Ponadto, kilka dni wcześniej Julia wywalczyła złoto juniorskich mistrzostw Polski.
Z okazji ogromnego sukcesu gratulacje, życzenia oraz podziękowania za godne reprezentowanie gminy Sieroszewice przekazał zawodniczce oraz jej mamie Anatol Piaskowski wójt gminy Sieroszewice. Julia jest dwukrotną stypendystką przyznawanego przez wójta gminy Sieroszewice stypendium sportowego.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe