Ostrów: Praktyka zawodowa

  • 03.01.2021, 11:24
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Praktyka zawodowa
Projekt edukacyjny pod nazwą „Wykonywanie przekazu reklamowego - reklama w praktyce”, realizowany w klasie drugiej w zawodzie technik reklamy, był odpowiedzią na powstałą potrzebę realizacji praktyk zawodowych w formie zdalnej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Efektem realizacji projektu jest szereg materiałów, mających służyć promocji Zespołu Szkół Usługowych, zarówno w formie tradycyjnej, jak i mediach społecznościowych oraz portalach internetowych.

Klasa została podzielona na sześć zespołów zadaniowych, z których każdy odpowiedzialny był za indywidualnie przydzielone zadania. Ich zakres był bardzo szeroki i zróżnicowany, począwszy od zaprojektowania form reklamy drukowanej takich jak ulotki czy plakaty, przez zaprojektowanie form reklamy zewnętrznej (banner, billboard), form reklamy stricte elektronicznej (informatory o kierunkach kształcenia), aż po stworzenie gry online.

Wszystkie projekty powstały w oparciu o grafiki reprezentujące zawody z oferty edukacyjnej naszej szkoły. Autorem grafik, które przyciągają wzrok swoją nietuzinkową, komiksową kreską, jest jeden z uczestników projektu, Jarosław Cellmer.

„Jesteśmy dumne z naszych uczniów oraz bardzo zadowolone ze stworzonych projektów” – mówią zgodnie opiekunki projektu, Joanny: Sajnaj i Sroka-Haniewicz.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe