Powiat Ostrowski: Jubileusz 50-lecia małżeństwa

  • 30.12.2020, 09:48
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Jubileusz 50-lecia małżeństwa
Inaczej niż zwykle wyglądało celebrowanie Złotych Godów przez pary małżeńskie z gminy Ostrów Wielkopolski.

Epidemia koronawirusa i obostrzenia z niej wynikające sprawiły, że jubileusz małżonków nie mógł zostać zorganizowany tak jak zawsze, w pięknych wnętrzach sali kolumnowej ostrowskiego ratusza. Zamiast wspólnego świętowania odbyły się indywidualne spotkania z jubilatami w ich rodzinnych domach. Medal prezydenta RP, dyplom, kwiaty i upominek każdej z czterech par wręczył zastępca wójta Gminy Ostrów Wielkopolski  Antoni Hadryś.
- Szanownym Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności, jeszcze wielu wspólnie spędzonych lat w zdrowiu, szczęściu oraz wzajemnej miłości w otoczeniu najbliższych – mówił składając gratulacje Antoni Hadryś.
Spotkania były bardzo krótkie. Bez Marsza Mendelssohna i wspólnego toastu.
- Z uwagi na pandemie oraz w trosce o naszych Jubilatów zdecydowaliśmy by zmienić formę tegorocznych obchodów Złotych Godów. Zamiast wspólnego świętowania postanowiliśmy indywidualnie odwiedzić Jubilatów w domach – tłumaczy Antoni Hadryś.
Pary, które odebrały medale za 50-lecie pożycia małżeńskiego:  Teresa i Zdzisław Król, Bolesława i Jan Sikora, Mirosława i Krzysztof Kasprzak, Teresa i Jan Wodniczak

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe