Ostrów: Maseczki z Aresztu

  • 21.12.2020, 09:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Maseczki z Aresztu
Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Ostrowie - mł. chor. Walczak Krzysztof, mł. chor. Reterski Przemysław, plut. Łacny Michał - przy współpracy i zaangażowaniu radnego Ostrowa Szymona Matyśkiewicza, przekazał 300 maseczek na ręce kierownik Świetlicy Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo, Ewy Koniecznej.

Jednym z celów statutowych które realizuje Stowarzyszenie jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży szkolnej wywodzącej się z rodzin dysfunkcyjnych lub mających trudną sytuację materialną.
Po wizycie w Świetlicy Boże Podwórko, wspólnie z radnym  pracownicy Aresztu Śledczego udali się  do Centrum Aktywności Lokalnej, gdzie na ręce wiceprezydenta Ostrowa Mikołaja Kostki przekazali 200 maseczek, które zostaną rozprowadzone zostaną wśród ostrowskich seniorów przez Biuro do Spraw Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej.
Związkowcy z Aresztu serdeczne dziękują radnemu Szymonowi Matyśkiewiczowi za jego zaangażowanie w bardzo wiele projektów społecznych, a z którym współpracują od kilku lat.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe