Powiat Ostrowski: Żyłowanie wrażliwości

  • 10.12.2020, 10:50
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Żyłowanie wrażliwości
Pomogli potrzebującemu Marcelkowi, a także oddali krew. Kolejna akcja w GOK w Przygodzicach zakończyła się znaczącym sukcesem. Marcel z Ostrowa Wielkopolskiego urodził się bez ucha i kanału słuchowego. Potrzebuje pieniędzy na zagraniczną operację, która kosztuje 280 tysięcy zł.

- Szczególnie teraz ważne jest to, by nie zabrakło nam wrażliwości, również krwi dla osób potrzebujących pomocy - mówią jednym głosem: Robert Kaczmarek i Karol Talaga z przygodzickiej fundacji ,,Warto Żyć dla Kogoś". - Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, w tym MotoMikołajom, krwiodawcom, partnerom akcji, sponsorom i ludziom dobrej woli. Do zobaczenia za rok wspólnie z MotoMikołajami. Jesteście wspaniali, mimo wielu trudności związanych z pandemią koronawirusa”.
Podczas wydarzenia udało się zebrać niemal 26 litrów krwi, a także zapełnić puszki 12,6 tys. zł i 20 dolarami amerykańskimi. Punkt poboru krwi i tym razem ulokowano w sali sesyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. TW

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe