Tenis stołowy: Z pingpongiem na ty

  • 04.12.2020, 17:15
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Z pingpongiem na ty
W hali Szkoły Podstawowej w Raszkowie odbył się turniej ,,Z pingpongiem na ty” - V Ogólnopolski Memoriał Zygmunta Lubienieckiego w tenisie stołowym.

Do rywalizacji zgłosiło się ogólnie 145 zawodników w kategoriach młodzieżowych skrzat, żak, młodzik, kadet i junior oraz 117 zawodników i zawodniczek w kategoriach open kobiet, seniorów i weteranów którzy rozpoczęli swe zmagania po zakończeniu rozgrywek w grupach młodzieżowych.
W turnieju uczestniczyli zawodnicy z niemal wszystkich lig rozgrywkowych, a przyjechali z tak odległych miast jak: Toruń, Wrocław, Poznań, Gliwice, Warszawa czy Białystok. Łączna pula nagród w Memoriale razem z pucharami to ok 9.000 zł. Memoriał w opinii obserwatorów oraz zawodników został zorganizowany na najwyższym poziomie organizacyjnym i sportowym. Impreza została współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu oraz samorządów lokalnych, które wsparły tę inicjatywę. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe