Ostrów: Prezes wybrany

  • 02.12.2020, 17:47
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Prezes wybrany
Rada Nadzorcza Ostrowskich Inwestycji Sportowych Sp. z o.o. wybrała prezesa spółki. Został nim Zbigniew Trzoska, doświadczony w zarządzaniu dużymi obiektami sportowo – widowiskowymi, w tym między innymi trójmiejską ERGO Areną.

W pierwszych dniach listopada ogłoszony został konkurs otwarty na prezesa spółki OIS. Na konkurs napłynęło pięć aplikacji. Po zapoznaniu się ze złożonymi dokumentami oraz przeprowadzeniu rozmów z kandydatami przez Radę Nadzorczą, komisja konkursowa wybrała Zbigniewa Trzoskę na prezesa spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. Zdaniem komisji ma on największe doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowymi.
Zbigniew Trzoska jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Karierę zawodową rozpoczynał jako specjalista do spraw sportu i Euro 2012 w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Przez lata pracował jaki dyrektor działu ds. organizacji imprez w Hali Gdańsk – Sopot Sp. z o. o., a następnie dyrektor tego działu.  Doradzał w zarządzaniu Areną Gdańsk Sp. z o. o. W 2019 roku został zastępcą dyrektora ds. technicznych na Międzynarodowych Targach Gdańskich S.A. Od 2011 roku jest prezesem Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Wybrzeże Gdańsk, a od 2016 przewodniczącym Rady Nadzorczej Wybrzeże Handball S.A.
Zbigniew Trzoska funkcję prezesa OIS obejmie wraz z początkiem 2021 roku. Spółka Ostrowskie Inwestycje Sportowe będzie m.in. zarządzała Areną Ostrów, a także realizowała budowę Ostrowskiego Parku Wodnego.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe