Powiat Ostrowski: Będzie kolejna świetlica wiejska

  • 27.11.2020, 14:08
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Będzie kolejna świetlica wiejska
W Urzędzie Gminy w Ostrowie Wielkopolskim podpisano umowę z wykonawcą budynku nowej świetlicy wiejskiej w Michałkowie.

Michałków jest jedną z ostatnich miejscowości gminy Ostrów Wielkopolski, w której nie było solidnej świetlicy wiejskiej. Dotąd na te cele mieszkańcom musiał wystarczyć prowizoryczny, ciasny obiekt. Teraz to się zmieni, bo nowa, budowana właśnie świetlica będzie miała dokładnie 791 metrów kwadratowych powierzchni. Znajdą się w niej wszystkie pomieszczenia potrzebne w tego typu obiektach. Największa będzie świetlica z główną salą na 50 osób, a do tego toalety, pomieszczenie dla personelu i na środki czystości oraz kuchnia, zmywalnia i kotłownia.
Inwestycja kosztować będzie 980 tysięcy złotych. Obiekt ma być gotowy do 30 września 2021 roku.   Ze strony gminy umowę podpisali z przedstawicielką firmy: zastępca wójta Antoni Hadryś i skarbnik gminy, Maria Olejniczak. Wykonawcą jest Firma Handlowo - Usługowa Elżbieta Perz.  JW
Fot. Jarosław Wardawy

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe