Powiat Ostrowski: Wiejską drogą w siną dal

  • 16.11.2020, 09:35
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wiejską drogą w siną dal
W gminie Przygodzice oddano do użytku kolejne zmodernizowane drogi i odcinki dróg. Prowadzą do najbardziej oddalonych jej zakątków.

Nowe nawierzchnie zyskały gminne trakty w Bogufałowie, w Hetmanowie i w Czarnymlesie. Wszystkie przeszły już niezbędne odbiory i można z nich korzystać. Ciężar tych inwestycji wzięła na swoje barki gmina, wydatkując na nie w sumie około 216,567 tys. zł. Odnowiono fragmenty dróg, które wymagały pilnej interwencji z uwagi na zły stan techniczny nawierzchni lub zaplanowane wcześniej zadania ważne dla poszczególnych sołectw. Przygodzicki samorząd zarządza obecnie około 290 kilometrami dróg gminnych. TW
Fot. Tomasz Wojtasik

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe