Powiat Ostrowski: Nowe place zabaw w gminie Raszków

  • 14.11.2020, 14:15
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowe place zabaw w gminie Raszków
W ostatnich tygodniach w gminie Raszków powstały dwa kolejne place zabaw. Pierwszy został wybudowany w Radłowie przy ul. Lamkowej, a drugi w Skrzebowie obok Fit-parku.

To dobra informacja dla najmłodszych i ich rodziców.

- Będą to kolejne miejsca, w których dzieci mogą w atrakcyjny i bezpieczny sposób spędzać czas na zabawie w gronie rówieśników – powiedział Jacek Bartczak, burmistrz Raszkowa.- Systematycznie realizujemy takie inwestycje, w ostatnich latach pobudowaliśmy ich dwadzieścia siedem.

Gmina stara się zaspokoić potrzeby mieszkańców i sukcesywnie buduje miejsca przeznaczone do spędzania wolnego czasu. W ostatnim czasie zostały wybudowane w każdej miejscowości gminy Raszków nowe, bardziej trwałe, plastikowe obiekty. Powstały w miejscach, które wskazali w swoich miejscowościach radni i sołtysi. Nowe, kolorowe place, zastąpiły wcześniej pobudowane, drewniane obiekty, które zużyły się z biegiem czasu. W przyszłym roku powstanie plac zabaw przy szkole w Raszkowie, a nowe elementy pojawią się na placu dla dzieci w raszkowskim parku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe