Powiat Ostrowski: Szpital prosi o pomoc!

  • 04.11.2020, 18:10 (aktualizacja 06.11.2020, 20:25)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Szpital prosi o pomoc!
Z dramatycznym apelem o wsparcie finansowe zwraca się dyrekcja ostrowskiego szpitala.

Ewentualne środki z publicznej zbiórki szpital chce przeznaczyć m.in. na zakup respiratorów do tworzonego kolejnego oddziału chorych na koronawirusa.
,,W związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną, ponownie zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe szpitala. W szpitalu jest utworzonych 65 łóżek dla pacjentów z COVID 19, w 10 łóżek intensywnej terapii. Wszystkie stworzone do tej pory łóżka dla pacjentów są zajęte, a chorych przybywa w zastraszającym tempie’’  - pisze Dariusz Bierła dyrektor ostrowskiego szpitala. ,,Z myślą o tych pacjentach przygotowujemy kolejnych 60 miejsc. Bez Państwa wsparcia finansowego stworzenie i wyposażenie tak dużego oddziału przekracza nasze możliwości. Potrzebujemy łóżek dla pacjentów, kardiomonitorów, respiratorów. Bardzo proszę o zrozumienie i wsparcie w tym krytycznym dla nas Wszystkim czasie’’ -  czytamy dalej w oświadczeniu dyrektora szpitala.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe