Powiat Ostrowski: Stypendia wójta gminy Sieroszewice przyznane

  • 02.11.2020, 14:16
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Stypendia wójta gminy Sieroszewice przyznane
Stypendia wójta gminy Sieroszewice za rok 2019/2020 dla najzdolniejszych uczniów zostały przyznane.

Z uwagi  na dynamicznie rozwijającą się  sytuacje epidemiologiczną w naszym kraju, gala wręczenia stypendiów została odwołana. Środki finansowe zostały przekazane uczniom na konta bankowe w dniu, w którym miała odbyć się stypendialna gala.
Wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski przyznał stypendia 37 uczniom szkół podstawowych i 42 uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu gminy. Wsparcie finansowe wyniosło  500 zł dla uczniów szkół podstawowych  i 700 zł dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Wójt przyznał również 3 stypendia sportowe w wysokości 3100 zł , 3100 zł , 2900 zł dla  medalistów mistrzostw Polski  z następujących dyscyplin sportowych: pływanie oraz lekkoatletyka. Łączna kwota wsparcia dla uczniów wyniosła 57 tysięcy złotych i została sfinansowana ze środków własnych gminy Sieroszewice. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe