Piłka nożna: Trener Wieczorek z nowym asystentem

  • 02.11.2020, 11:07
  • Ryszard Binczak
Piłka nożna: Trener Wieczorek z nowym asystentem
Ryszard Wieczorek, trener drugoligowego KKS-u Kalisz, ma nowego asystenta.

Do sztabu szkoleniowego zespołu dołączył Tomasz Strzyż, pracujący do tej pory z młodzieżą Akademii Piłkarskiej, a zajęcia przy pierwszej drużynie będzie łączył z prowadzeniem kakaesiaków z rocznika 2007.

Pracę z młodymi adeptami Akademii Piłkarskiej KKS-u rocznika 2007 Tomasz Strzyż rozpoczął w listopadzie ubiegłego roku, zastępując na tym stanowisku żegnającego się z klubem Jakuba Szczepaniaka. Wcześniej, legitymujący się licencją UEFA B Strzyż, prowadził też zajęcia z młodzieżą w UKS-ie Kaliszanin. W pracy pierwszego zespole KKS-u pomagał już w sezonie 2019/2020, teraz oficjalnie dołączył do sztabu szkoleniowego, do grona asystentów trenera Ryszarda Wieczorka. Wcześniej znaleźli się w nim również Marcin Woźniak, Patryk Drewnowski oraz odpowiadający za pracę z bramkarzami Bartosz Ciesielski. KZ

Fot. KKS Kalisz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe