Koszykówka: Nadzwyczajne czasy, nietypowe rozwiązania

  • 28.10.2020, 19:34
  • Ryszard Binczak
Koszykówka: Nadzwyczajne czasy, nietypowe rozwiązania
Nadzwyczajne czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Stąd też klub Arged BM Slam Stal ma dla kibiców bardzo ciekawą i nowatorską propozycję, która pozwoli na nową formę obecności fanów na meczach stalówki. Jednocześnie będzie to ważnym i potrzebnym wsparciem dla klubowego budżetu.

- Począwszy od najbliższego ligowego meczu, który w poniedziałek, 2 listopada, rozegramy z MKS-em Dąbrowa Górnicza, ruszamy z naszym nowym pomysłem, który będzie połączeniem Waszego wsparcia dla naszego klubu, jak również i Waszej obecności na meczach Arged BMSLAM Stal w obecnych czasach - mówi Bartosz Karasiński, prezes Arged BM Slam Stal.

Klub ma kilka propozycji zakupu wyjątkowych biletów:

STANDARD – 10,00 zł
Wiemy, że wielu Was jest gotowych na wsparcie klubu. Stąd też bilet w cenie 10,00 złotych, to taka właśnie cegiełka i wsparcie naszego klubowego budżetu.

EXTRA- 40,00 zł
Zakup tego biletu to nie tylko wsparcie dla klubu. Posiadacz takiego biletu będzie miał możliwość jednorazowego wstępu na spotkanie ,,Stalówki” po zniesieniu obecnych obostrzeń.
(Bilet na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

PREMIUM- 80,00 zł
Nie możecie uczestniczyć w naszych meczach, ale możecie być z nami w hali dzięki zakupowi tego właśnie biletu.
Dzięki współpracy z naszym sponsorem, drukarnią GRAFICOLOR, przygotowujemy coś wyjątkowego. Po zakupie biletu i przesłaniu Waszego zdjęcia, to wszystko zostanie wydrukowane na specjalnym materiale z tworzywa sztucznego, po czym znajdzie się na trybunach ostrowskiej hali w trakcie meczu.
Ponadto, zakup tej wejściówki będzie jednocześnie biletem VIP na wybrany mecz Arged BMSLAM Stal, po zniesieniu aktualnych obostrzeń i powrocie do normalności.
(Bilet na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

To jednak nie wszystko!
Każdy z kibiców będzie miał możliwość odbioru swojego biletu PREMIUM (wydruku ze zdjęciem z autografami) w siedzibie naszego klubu wraz z autografami całej naszej drużyny!

Jeszcze kilka kwestii technicznych.
Przy zakupie biletu PREMIUM otrzymacie kod nadrukowany na bilecie, który wraz z wybranym przez Was zdjęciem należy przesłać drogą mailową na adres: [email protected], umieszczając w temacie kod z biletu.
Pamiętajcie, żeby zdjęcia były zrobione w pozycji pionowej. Najlepiej na jednolitym tle, a rozdzielczość minimum 1000 px. No i jeszcze jedna ważna uwaga: zdjęcia nie mogą być poruszone (czytaj zamazane), ale powinny być wykonane na jednolitym, jasnym tle.
Zasada jest prosta: im lepszej jakości będzie zdjęcie, tym ten specjalny bilet będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie!

W jaki sposób nabywać wyjątkowe bilety? Będą one dostępne w serwisie Abilet:www.bmslamstal.abilet.pl
Sprzedaż wejściówek rozpoczęło się w środę o godzinie 18:00 i potrwa do rozpoczęcia meczu. Sprzedaż wejściówek PREMIUM potrwa do niedzieli, 1 listopada do godziny 18:00.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe