Powiat Ostrowski: Ćwiczenia straży pożarnej

  • 26.04.2017, 12:56
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Ćwiczenia straży pożarnej
Na terenie przedsiębiorstwa Comforty w Skalmierzycach, 25 kwietnia, odbyły się ćwiczenia pn. "Woda 2017", które zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
W manewrach wzięło udział prawie 70 strażaków z ośmiu jednostek: KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim, KM PSP w Kaliszu, OSP Boczków, OSP Biskupice Ołoboczne, OSP Gostyczyna, OSP Skalmierzyce, OSP Masanów oraz OSP Sieroszewice. Mieli oni za zadanie ugasić potencjalny pożar, który wybuchł w budynku szwalni. Celem ćwiczenia było sprawne skoordynowanie działań: rozstawienie tak wielu zastępów oraz jak najszybsze wtłoczenie wody na palącą się halę.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe