Tenis stołowy: Dwa zwycięstwa Tajfuna

  • 26.10.2020, 20:08
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Dwa zwycięstwa Tajfuna
Komplet punktów tenisistów stołowych ostrowskiego Tajfuna.

W weekend rozegrano trzecią i czwartą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Zespół ostrowskiego Tajfuna podejmował drużynę z Poznania i Opalenicy. W pierwszym przedpołudniowym meczu ostrowianie pewnie pokonali drużynę KR-S Fairplayce Poznań 8:2. W drugim meczu tego dnia po zaciętym meczu okazali się lepsi od drużyny SKF MKTS Opalenica 6:4. 
- W meczu z poznańską drużyną od początku meczu byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, a nasi tenisiści przeważali w każdym elemencie gry- powiedział trener LKS Tajfun, Robert Strzelczak. - Po niespełna dwóch godzinach meczu mogliśmy świętować zasłużone zwycięstwo 8:2. W drugim meczu przyszlo nam rywalizować z niewygodną dla nas drużyną z Opalenicy. Początek meczu ułożył się dla nas bardzo dobrze, bo po grach singlowych prowadziliśmy 3:1. Po słabych grach podwójnych w wykonaniu naszych zawodników goście doprowadzili do remisu. W następnych czterech grach singlowych, trzy zakończyły się zwycięstwem naszych zawodników i pokonaliśmy drużynę SKF MKTS Opalenica 6:4. Po rozegraniu czterech kolejek mamy na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę i z dorobkiem 6 punktów wskakujemy na fotel wicelidera II ligi. 
Następne mecze Tajfun rozegra 28 listopada. We własnej hali ostrowianie podejmować będą zespoły KS Wamet Dąbcze i UKS Daniszyn. W tych meczach gracze Tajfuna będą faworytami.
- Wierzę, że  dołożymy kolejne punkty do ligowej tabeli - mówi Robert Strzelczak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe