Powiat Ostrowski: Sami wyremontowali strażnicę

  • 24.10.2020, 06:15
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sami wyremontowali strażnicę
Druhowie z Topoli Małej własnymi siłami wyremontowali strażnicę.

W Topoli Małej zakończył się remont strażnicy. Wnętrze nabrało nowego pięknego wyglądu. Został wyrównany i ocieplony sufit, ściany opłytkowano, część otynkowano. Na podłodze została położona posadzka żywiczna. Wymieniona została także instalacja elektryczna. Inwestycja kosztowała 24 tys. złotych. Większość prac wykonali druhowie.
Warto dodać, że w prace oraz w pozyskanie pieniędzy zaangażowali się także mieszkańcy Topoli Małej, którzy przyłączyli się do wspólnej akcji oddawania złomu. Pozyskane w ten sposób środki zostały przekazane na remont. Pozostała kwota pochodziła z budżetu własnego, funduszu sołeckiego oraz ze środków budżetu gminy Ostrów Wielkopolski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe