Powiat Ostrowski: Stypendia i nagrody burmistrza przyznane!

  • 17.10.2020, 20:07
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Stypendia i nagrody burmistrza przyznane!
W tym roku po raz kolejny przyznano Stypendia Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów dla uzdolnionej młodzieży zamieszkałej na terenie Gminy i Miasta Odolanów.

Młodzi ludzie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 wykazali się szczególnymi osiągnięciami na niwie naukowej, językowej, sportowej czy artystycznej  odebrali dyplomy z rąk burmistrza Mariana Janickiego i wiceburmistrza Jana Prokopa.
Uroczystość tym razem odbyła się w Sali Odolanowskiego Domu Kultury, a przybyła na wydarzenie młodzież zasiadła na widowni z zachowaniem odpowiednich odstępów. Nagrody zostały przyznane również w takich kategoriach jak: „wzorowe zachowanie i 100 proc. frekwencji na zajęciach, działalność społeczną – wolontariat.
Burmistrzowie w swoim przemówieniu, podziękowali młodzieży, za trud, pracę, pasję i zaangażowanie wkładane każdego dnia we własny rozwój, jak również rodzicom oraz dziadkom za okazywane im na co dzień wsparcie.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe