Lekkoatletyka: Prezydenckie gratulacje

  • 15.10.2020, 18:04
  • Ryszard Binczak
Lekkoatletyka: Prezydenckie gratulacje
Prezydenci Ostrowa - Beata Klimek i Sebastian Górski - spotkali się z zawodniczkami i trenerami KS Stal LA.

Olga Szlachta, Oliwia Klar, Dagmara Adamcio, Inga Kanicka, Emilia Twardowska i Julia Podruczna to nazwiska, które trzeba zapamiętać! Młode lekkoatletki z KS Stal LA Ostrów z mistrzostw Polski w Słupsku, wróciły jako wielkie wygrane, przywożąc kolejne medale. Podopieczne Michała Walczaka dużymi literami zapisały się na kartach historii polskiej lekkiej atletyki.

- W tym roku zwiększyliśmy środki przekazane klubowi, tym bardziej cieszy, że mogliśmy dołożyć cegiełkę do tych osiągnięć - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa. - Miałam tę przyjemność, by osobiście pogratulować im sukcesów. Dziewczyny jesteście wielkie!

Z dziewczętami, trenerami KS Stal LA Michałem i Markiem Walczakiem prezydent Beata Klimek oraz jej zastępca Sebastian Górski rozmawiali o sukcesach, ale i przyszłości klubu.

- Na sercu leży mi także zaniedbywany przez lata obiekt, na którym ćwiczą nasi sportowcy - mówi Beata Klimek. - Właśnie dlatego kontynuujemy rozmowy dotyczące stadionu przy ul. Kusocińskiego i spotykamy się w tej sprawie ze Zbigniewem Polakowskim, wiceprezesem ds. obiektów i inwestycji lekkoatletycznych z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Myślimy o was i chcemy byście mogli trenować w jak najlepszych warunkach!

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe