Powiat Ostrowski: W miłości przeżyli 50 lat

  • 14.10.2020, 18:17
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: W miłości przeżyli 50 lat
W Gminnym Ośrodku Kultury w Sieroszewicach odbyła się uroczystość dla małżeństw świętujących złote gody.

Ze względu na aktualną sytuację w naszym kraju, imprezę rozłożono na dwa dni.  Jubileusz 50 lat wspólnego pożycia obchodziło w tym roku w gminie Sieroszewice 14 par.  W uroczystości brał udział wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, zastępca wójta  Bartosz Kubica, sekretarz gminy Mirosława Busza, skarbnik Karolina Kałużna oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sieroszewicach Marzena Pilarska. 
Dostojnych jubilatów i zaproszonych gości powitała kierownik USC. Po słowach wstępu, wójt gminy pogratulował wyróżnienia oraz życzył kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i szczęściu. Podkreślał, że w małżeństwie trzeba się kochać, szanować i potrafić negocjować. Główni bohaterowie spotkania otrzymali przyznane im przez Prezydenta RP ,,Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył wójt Anatol Piaskowski. Po części oficjalnej odbył się krótki koncert w wykonaniu Magdy Zając i akompaniującemu jej na gitarze akustyczno-elektrycznej  Sebastiana Szkudlarka. Artyści zagrali m.in. piosenki z repertuaru Anny Jantar czy Marka Grechuty. Koncert przygotował dla jubilatów Gminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe