Piłka nożna: Machlański nowym prezesem

  • 14.10.2020, 11:58
  • Ryszard Binczak
Piłka nożna: Machlański nowym prezesem
Andrzej Machlański objął funkcję prezesa spółki Kaliski Klub Sportowy 1925 Kalisz. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Trzęsałę, który pozostał jednak w zarządzie w charakterze jego wiceprezesa.

Jak czytamy w przesłanym przez kaliski klub komunikacie, podjęcie decyzji o wzmocnieniu zarządu ma na celu przystosowanie struktur organizacyjnych spółki do nowych wyzwań, które przed zespołem stawia inwestor.
,,Kierunek rozwoju naszego klubu, w zakresie nie tylko sportowym, ale także finansowym wymaga zwiększenia ilości osób zasiadających w najwyższej kadrze kierowniczej. Pozwoli to na jeszcze bardziej optymalne zarządzanie nowymi procesami, a także poprawę obecnych elementów działalności'' – czytamy w komunikacie.
Nowym prezesem spółki został Andrzej Machlański, doświadczony menedżer, od blisko 15 lat sprawujący funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach branży finansowej. 
,,Umiejętności poparte certyfikatami, doskonalił budując sieci sprzedaży oraz procesy biznesowe w wielu organizacjach. Ma także na koncie doświadczenie w tworzeniu, realizacji i koordynacji kompleksowych projektów biznesowych.  Warto przy tym dodać,  że Andrzej Machlański   od lat jest również fanem sportu oraz wiernym kibicem futbolu'' – informuje klub.
W wyniku wprowadzonych zmian w strukturze kierownictwa klubu jego zarząd jest obecnie dwuosobowy. Funkcję wiceprezesa objął dotychczasowy prezes Robert Trzęsała. KZ
Fot. KKS Kalisz

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe