Powiat Ostrowski: Ruszyła przebudowa dróg gminnych

  • 12.10.2020, 12:46
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Ruszyła przebudowa dróg gminnych
Przy ulicy Żniwnej i Łanowej w Łąkocinach ruszyła budowa drogi. Wartość inwestycji to ponad 230 tysięcy złotych.

Przebudowa ulic to długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców. Zapewne po jej zakończeniu poprawi się komfort jazdy. Zniknie także uporczywy kurz, szczególnie latem oraz błoto i kałuże podczas deszczowych dni.
Po stronie posesji położony zostanie krawężnik. Cała droga będzie mieć nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 metrów. Inwestycja zakończony się na skrzyżowaniu z ulicą Kwiatową. Prace potrwają jeszcze przez kilka tygodni. 
- To pierwszy etap tej inwestycji. Przebudowa ulicy Łanowej i Żniwnej zapisana jest w Wieloletniej Prognozie Finansowej, stąd kontynuacja tego zadania także w przyszłym roku. Chcemy by ulica Łanowa była na całej długości asfaltowa. W tym roku wykonamy jej fragment, do ulicy Kwiatowej – tłumaczy Antoni Hadryś, zastępca wójta gminy Ostrów Wielkopolski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe