Sport: Skok po srebro

  • 07.10.2020, 19:16
  • Ryszard Binczak
Sport: Skok po srebro
Eryka Mikołajczyk z Gorzyc Wielkich zajęła drugie miejsce w Halowym Pucharze Polski Dzieci w Skokach Konno przez Przeszkody.

Zawody rozegrano w Lesznie. Eryka jest uczennicą VII klasy Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich. W finałowym barażu o medale w kategorii dzieci II spotkały się trzy pary, które zachowały zerowe konto. Srebro wywalczyła Eryka Mikołajczyk z KJ Osadkowski na wałachu - Senator. Dziewczyna trenuje pod okiem Agnieszki Olszewskiej.
Łączenie sportowej pasji z nauką wymaga od niej dużo samodyscypliny, wytrwałości i zaradności. Ta ciężka praca daje jednak efekty. Srebrny medal to ogromne osiągnięcie.
- Jesteśmy dumni z Eryki, serdecznie Jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! - gratulacje przesyła nauczycielka Alicja Wenzel  z gorzyckiej szkoły podstawowej. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe