Powiat Ostrowski: Będzie nowe boisko w Młyniku

  • 05.10.2020, 13:02
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Będzie nowe boisko w Młyniku
W miejscowości Młynik trwa budowa boiska piłkarskiego. Zadanie to realizowane jest w ramach programu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

W lipcu odbyło się spotkanie, na którym podpisano umowę z wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim na współfinansowanie zadania w ramach X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. Dzięki temu wkrótce w miejscowości Młynik powstanie trawiaste boisko do piłki nożnej. Wykonawca obecnie przygotowuje podłoże, pod budowę płyty boiska. Teren jest już ogrodzony. Boisko będzie trawiaste o łącznej powierzchni inwestycji 2750 m2.

Dofinansowanie z Wielkopolskiej Odnowy Wsi wynosi 30 tysięcy zł. Pozostała kwota pochodzi ze środków własnych gminy Sośnie.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe