Aglomeracja: Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

  • 05.10.2020, 11:37
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej
Niemal 80 osób wzięło udział w II Rajdzie Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej. Miłośnicy dwóch kółek mieli do pokonania trasę o długości prawie 50 kilometrów.

Cykliści wyruszyli o godzinie 10.00 sprzed kaliskiego ratusza i przejechali przez Skarszewek, Borków Nowy, Dębe, Józefinę, okrążyli zalew Murowaniec, pojechali dalej przez Pośrednik, Koźminek, Stary Nakwasin, Rożdżały i z powrotem do Kalisza. Rajd zakończył się wspólnym piknikiem w Centrum Edukacji Leśnej przy ul. Gajowej, gdzie na każdego z uczestników czekał pamiątkowy medal i poczęstunek, w tym m.in. kiełbasa z grilla czy grochówka. Medale wręczali m.in. Mateusz Podsadny, wiceprezydent Kalisza i Marcin Cieloszyk, sekretarz Kalisza.

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Miasto Kalisz, Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista”. Za serwis podczas rajdu odpowiadała firma Rowerowy Młyn.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe