Powiat Ostrowski: Świętowano jubileusz Centrum

  • 04.10.2020, 13:12
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski:  Świętowano jubileusz Centrum
Gminno – Miejskie Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji w restauracji Kaczory Deluxe odbyło się spotkanie jubileuszowe.

Jubileusz 20-lecia Centrum był szczególną okazją, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte na przełomie 20 lat. Dwudziestoletni ślad działalności został przedstawiony na wystawie fotograficznej. Został ukazany w wydawnictwie, które specjalnie na tę okoliczność zostało wydane pt. „Pozostawiając ślad” oraz w dokumentacji filmowej pt.”Migawki z naszej przeszłości i teraźniejszości”. Podczas uroczystości był również czas na przyjęcie życzeń i gratulacji od zaproszonych na spotkanie gości. Ponadto bukiet z 20 róż, list gratulacyjny oraz pamiątkowy upominek wraz z gratulacjami i życzeniami dyrektor Centrum Wojciech Słodkiewicz otrzymał od swoich pracowników.
Uroczystość była dobrą okazją do złożenia przez dyrektora Centrum podziękowań i wręczenia symbolicznych upominków - medali i książki - zaproszonym gościom oraz pracownikom. Podczas okolicznościowych przemówień często powtarzały się trzy słowa WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ. Od dwudziestu lat te trzy wartości są drogowskazem do pracy i działalności Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. Te trzy słowa są piękne i szlachetne, a w przypadku wprowadzenia ich w czyn tworzą spełnienie wielu ludzkich marzeń, które są niezbędne w trudzie życia codziennego.

Fot. Marcin Zawieja

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe