Ostrów: Ostrów w czołowej dziesiątce

  • 25.09.2020, 20:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ostrów w czołowej dziesiątce
Ostrów Wielkopolski znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych samorządów w prestiżowym, ogólnopolskim rankingu ,,Perły Samorządu 2020'' organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna.

W konkursie doceniono miasta wyróżniające się jakością zarządzania i jakością życia mieszkańców. Uroczyste ogłoszenie wręczenie nagród odbędzie się 12 października, w formie hybrydowej, podczas kongresu ,,Perły Samorządu'' w Gdyni.  
- Niezwykle cieszę się, że podejmowane w naszym mieście inicjatywy zostały dostrzeżone w tak prestiżowym konkursie - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa. - To ogromny honor dla miasta, ale i wyraz uznania środowiska eksperckiego dla realizowanych w Ostrowie pomysłów. Tę nagrodę dedykuję moim mieszkańcom oraz moim współpracownikom, dzięki którym możemy tworzyć lepsze i bardziej przyjazne miasto. 
To już kolejne wyróżnienie jakie do tej pory miasto Ostrów Wielkopolski otrzymało w ramach rankingu „Perły Samorządu”. W 2017 roku prezydent Beata Klimek znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych włodarzy z terenu całego kraju, natomiast w 2019 roku Ostrów Wielkopolski otrzymał tytuł Lidera Dobrych Praktyk za projekt Ostrowskiego Rynku Energetycznego wraz z systemem elektromobilności miejskiej.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe