Ostrów: Dodatkowe wsparcie na likwidacje pieców

  • 25.09.2020, 12:27
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Dodatkowe wsparcie na likwidacje pieców
Będzie więcej dotacji dla mieszkańców - 12 radnych Rady Miejskiej za propozycją prezydent Beaty Klimek.

Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej z inicjatywy prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek uchwalono w budżecie miasta dodatkowe 820 tysięcy złotych na dotacje dla ostrowian na wymianę pieców węglowych na ekologiczne źródła ciepła. Radni Klubu Przyjazne Miasto jednogłośnie poparli tą pozytywną i korzystną dla Mieszkańców prezydencką propozycję.

- Dzięki inicjatywie prezydent Beaty Klimek i wsparciu wszystkich 12 radnych Przyjaznego Miasta po raz pierwszy w 5-letniej historii miejskiego programu, w tym roku dotacje otrzymają wszyscy mieszkańcy, zarówno domów jednorodzinnych jak i budynków wielolokalowych, którzy złożyli wnioski poprawne pod względem formalno-merytorycznym. Z budżetu miasta 2020 roku przeznaczymy na to łącznie rekordową pulę 2 220 000 zł – wskazuje radny Mateusz Nycek, rzecznik Klubu Przyjazne Miasto i Powiat.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe