Ostrów: Poznaj swój samorząd. Poznaj swoje miasto

  • 24.09.2020, 16:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów:  Poznaj swój samorząd. Poznaj swoje miasto
Ostrów Wielkopolski to miejsce wszystkim bardzo dobrze znane. Wiemy przecież, gdzie są najlepsze kawiarnie, ratusz , synagoga, gdzie można spotkać się ze znajomymi. Ale czy nie warto poznać je lepiej, trochę z innej strony?

- Jesteś mieszkańcem naszego miasta? Masz od 16 do 18 lat ? Jesteś ciekawy, jak wygląda samorząd, inwestycje miejskie od kuchni? Chcesz podzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi naszego miasta? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam „Młody Ostrów" do współpracy. Cykliczne  spotkania będą odbywały się raz w tygodniu na Zoomie, podczas których to Wy będziecie podejmować dyskusje na tematy, które Was nurtują. W spotkaniach będą uczestniczyli specjaliści z danej dziedziny. Dzięki tej wyjątkowej formie koła dyskusyjnego, możemy wspólnie działać na korzyść naszego pięknego   miasta Ostrowa  Wielkopolskiego. Ilość miejsc ograniczona, spotkania będą odbywały się na Zoomie, osoby zainteresowane  proszę o kontakt w postaci komentarza pod postem lub wiadomości prywatnej na moim messengerze - mówi Szymon Matyśkiewicz, ostrowski radny z Klubu Radnych ,,Przyjazne Miasto".

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe