Ostrów: Jeździł po plaży

  • 16.09.2020, 13:19
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jeździł po plaży
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego ustalili mężczyznę, który w niedzielę, 6 września na terenie ośrodka wypoczynkowego Piaski - Szczygliczka jeździł motocrossem po plaży i ścieżkach rowerowych.

Policjanci ostrowskiej komendy, 6 września, otrzymali informację, że na ostrowskich Piaskach kilku motocrossowców jeździ po plaży i ścieżkach rowerowych. Mężczyźni po chwili odjechali. Zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków pozwoliły na ustalenie jednego z mężczyzn. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci ustalili, że nastolatek nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego jednoślad nie był dopuszczony do ruchu.

Podczas swojego rajdu, kierowca popełnił szereg wykroczeń drogowych. Młody człowiek musi się teraz liczyć z konsekwencjami prawnymi swojego nieodpowiedzialnego zachowania. O jego losie będzie decydował sąd. Policjanci ustalają kolejne osoby, które jeździły po plaży na ostrowskim kąpielisku.

Przypominamy, że sam wjazd pojazdem silnikowym bezpośrednio na plażę jest zabroniony i zagrożony mandatem w wysokości 500 zł.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe