Ostrów: 23 nauczycieli z awansem

  • 07.09.2020, 14:38
  • Ryszard Binczak
Ostrów: 23 nauczycieli z awansem
23 nauczycieli szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę miasto Ostrów Wielkopolski odebrało z rąk Sebastiana Górskiego, zastępcy prezydenta miasta, akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Między 19 a 25 sierpnia b.r. nauczyciele miejskich placówek oświatowych starający się o uzyskanie wyższego stopnia awansu zawodowego stanęli przed komisją, która przeprowadziła egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu podeszło 23 nauczycieli kontraktowych z ostrowskich szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest gmina miasto Ostrów Wielkopolskich. Wszyscy pomyślnie zdali egzamin.
W Centrum Aktywności Lokalnej, odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego, które poprzedzone zostały złożeniem ślubowania. Nowym ostrowskim nauczycielom mianowanym gratulacje z okazji awansu zawodowego oraz życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy złożyli: Sebastian Górski, wiceprezydent Ostrowa oraz  Anna Grabek-Konieczna, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe