Powiat Ostrowski: Nowa szefowa biblioteki

  • 05.09.2020, 13:46 (aktualizacja 10.09.2020, 11:11)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowa szefowa biblioteki
Edyta Denkowska nową szefową gminnej biblioteki w Gorzycach Wielkich.

Nominacje na to stanowisko wręczył wójt gminy Piotr Kuroszczyk. Edyta Denkowska zastąpiła na tym stanowisku Dariusza Pryczaka, który został sekretarzem gminy.

Tytuł magistra zarządzania finansami zdobyła w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie ukończyła Wydział Informacji Naukowej i Bibliotekarstwa oraz zdobyła tytuł menadżera kultury.

Poznanie codziennego życia biblioteki, aktywne tworzenie programu biblioteki oraz doświadczenie pracy w zespole zdobyła dzięki pracy w gorzyckiej książnicy, z którą związana jest od 17 lat. Od kilku lat angażuje się przy tworzeniu portalu Informacyjnego Gminy Ostrów Wielkopolski oraz lokalnej gazety Informator Gminy Ostrów Wielkopolski, która przedstawia i dokumentuje wydarzenia z terenu gminy.

Przypomnijmy. Edyta Denkowska zastąpiła na stanowisku dyrektora Dariusza Pryczaka, który został sekretarzem gminy i pełnił tę funkcję również od 1 września. Szefem gminnej biblioteki był przez wiele lat. Dzięki aktywności i nowatorskim rozwiązaniom gorzycka biblioteka oraz podległe jej filie są dziś świetnymi miejscami życia kulturalnego w gminie Ostrów Wielkopolski.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe