Ostrów: Nowa prezes RZZO

  • 02.09.2020, 16:09
  • Ryszard Binczak
 Ostrów: Nowa prezes RZZO
Decyzją Rady Nadzorczej, z 2 września br., ze stanowiska prezesa zarządu Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów odwołany został Andrzej Strykowski, a na jego miejsce powołana została Marzena Wodzińska.

 Nowa prezes RZZO to dotychczasowa członkini zarządu województwa wielkopolskiego, która problematykę gospodarki odpadami i ochrony środowiska zna biegle z racji jej nadzorowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Marzena Wodzińska jest również specjalistką w zakresie ekonomii, prawa finansowego oraz rachunkowości, z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie bankowości. Wiedzę z zakresu księgowości, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych, prawa gospodarczego, cywilnego, zarządzania i ubezpieczeń zdobyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
- Jestem przekonana, że decyzja Rady Nadzorczej o powierzeniu Pani Marzenie Wodzińskiej funkcji Prezesa Zarządu RZZO – to odważny i zdecydowany krok w stronę nowego otwarcia w działalności tej spółki. Przed nową panią prezes stoją wymagające i trudne zadania, jednak znając jej pracowitość, profesjonalizm i oddanie sprawom, których się podejmuję – jestem pełna nadziei wobec jej nowej roli w RZZO. Pragnę również złożyć podziękowanie za dotychczasową pracę panu prezesowi Andrzejowi Strykowskiemu, który prezesem spółki RZZO był od początku jej powstania, a który od chwili obecnej swoją działalność będzie koncentrował w strukturze zarządu  Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami "MZO" S.A. – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe