Ostrów: Zakończenie wakacji z Maciejem Balcarem

  • 01.09.2020, 14:23
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zakończenie wakacji z Maciejem Balcarem
W deszczowej aurze zakończyły się wakacyjne spotkania w parkowym amfiteatrze. Kulturalne spotkania w tym miejscu zwieńczył koncert artysty z Ostrowa Wielkopolskiego – Macieja Balcara.

Publiczności nie zraziła pogoda – z parasolami w dłoniach przybyli na koncert muzyka i jego zespołu.

- Nasz ostrowski artysta wystąpił na scenie parkowego amfiteatru. To był ostatni wakacyjny koncert w tym miejscu. Dziękuję Wam za wspaniałe emocje na każdym z tych muzycznych spotkań. Z Wami zawsze jest cudownie! – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Podczas spotkania z ostrowskim artystą zaprezentowano premierowo singiel i teledysk pt. „Kapturek”. Jako rodzinne miasto Maćka Balcara, Ostrów został partnerem tego projektu.

Muzyczne spotkania na deskach amfiteatru, jeszcze w czerwcu, otworzył koncert formacji J.J. Band. Kolejne wakacyjne piątki upłynęły z muzyką na żywo, soboty natomiast należały do świata kina. Wieczorami mieszkańcy spotkali się na seansach pod chmurką, które zostały zorganizowane w ramach zwycięskiego zadania Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie, w ostatnią niedzielę sierpnia, z Maciejem Balcarem i jego zespołem zamknęło wakacyjne wydarzenia w parkowym amfiteatrze.

Koncert współfinansowany był ze środków Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrowskiego Centrum Kultury, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz budżetu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska w ramach Projektu ,,Muzyczna Aglomeracja, czyli kulturalny objazd inwestycyjny Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej".

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe