Kalisz: Margaret, Jamal, Agnieszka Chylińska w Kaliszu!

  • 25.04.2017, 09:29 (aktualizacja 25.04.2017, 09:35)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Margaret, Jamal, Agnieszka Chylińska w Kaliszu! UM Kalisz
Tegoroczny cykl wydarzeń kulturalnych i sportowych zacznie się 3 maja, występem Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Przed nami koncert Agnieszki Chylińskiej, a pod koniec wakacji Margaret i Jamal!

 - Zapraszamy na dwa koncerty tuż przed wakacjami. „Pod niebem Kalisza” wystąpi Agnieszka Chylińska, natomiast w ramach koncertu Open Air Gala wysłuchamy Ewy Iżykowskiej z uczniami wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej. – mówi Artur Kijewski, wiceprezydent Kalisza.

Warto zwrócić uwagę na Festiwal Kuchni i Podróży, organizowane 26-28 maja w roku Stefana Szolca-Rogozińskiego.

- W sierpniu obchodzić będziemy 100. rocznicę internowania żołnierzy Legionów Józefa Piłsudskiego w Szczypiornie, dlatego chcielibyśmy podkreślić znaczenie tego miejsca zarówno w kontekście historycznym, jak i sportowym.- mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

 

Wiele imprez odbędzie się na Głównym Rynku. W lipcu i sierpniu mieszkańcy miasta oraz turyści będą mogli spędzić piątkowe wieczory na koncertach pod ratuszem, a sobotnie na seansach filmowych, organizowanych pod wspólną nazwą „Kaliskie lato muzyczno-filmowe”.

26 sierpnia w Kaliszu zagości Letnia Scena Eski. Gwiazdami koncertu będą Jamal, Margaret oraz Sound’n’Grace.

Organizatorem wielu z przedstawionych w programie wydarzeń jest Miasto Kalisz. Część imprez dofinansowano w ramach otwartego konkursu ofert.

Poniżej zamieszczamy pełny program wydarzeń.

Patrycja Pera

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe