Powiat Ostrowski: Bezpieczny senior

  • 28.08.2020, 10:18
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Bezpieczny senior
Bezpieczny i zdrowy senior. Warsztaty w gminie Ostrów Wielkopolski.

Seniorzy z gminy Ostrów Wielkopolski skorzystali z dwudniowych warsztatów skierowanych specjalnie dla nich. Zajęcia były bezpłatne. Seniorzy uczyli się resuscytacji, poznali zasady zdrowego żywienia, aktywnego trybu życia. Poznali też zasady bezpieczeństwa w domu i poza nim. Warsztaty prowadzili wykwalifikowani specjaliści.  
Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bezpieczny i Zdrowy Senior w Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska otrzymało 60 tysięcy złotych z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Pieniądze pochodzą z rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS). Współorganizatorem była gmina Ostrów Wielkopolski. 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe