Ostrów: Ostrowianin najlepszy

  • 26.08.2020, 07:55
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ostrowianin najlepszy
Ostrowianin został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu ,,Stok nie jest dla bałwanów''.

Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy pn. „Stok nie jest dla bałwanów” został rozstrzygnięty. Laureatem nagrody głównej w kategorii spot filmowy (wiek 11-16 lat) został ostrowianin Rafał Stolarz, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4. W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr. Jarosława Szymczyka, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski wręczył zwycięzcy dyplom i nagrodę główną. 
Organizatorem ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego pn. „Stok nie jest dla bałwanów” była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Fundacją PZU.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe