Powiat Ostrowski: Remont zakończony

  • 04.08.2020, 09:55
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Remont zakończony
Ponad 100 tysięcy złotych kosztował remont pomieszczeń na parterze szkoły we Franklinowie.

Prace budowlane dotyczyły głównie szkolnego korytarza na parterze oraz łazienek. Ich zakres obejmował m.in.: roboty rozbiórkowe, malarskie i elektryczne, tynki wewnętrzne, renowację stolarki drzwiowej, fugowanie i silikonowanie płytek. Na szkolnym korytarzu wymienione zostały płytki. Ściany nabrały jasnych barw. Montaż podwieszanego sufitu wraz z wymianą oświetlenia sprawiły, że całe pomieszczenie jest teraz dużo jaśniejsze i bardziej nowoczesne. Lifting przeszły także szkolne łazienki. Tutaj prace dotyczyły drobnych rozbiórek, prac malarskich, fugowania i silikonowania płytek, renowacji stolarki drzwiowej, prac elektrycznych.

 

Remont ruszył w połowie czerwca. Kilka dni temu prace zakończono. Podczas odbioru obecni był m.in.: zastępca wójta gminy Antoni Hadryś oraz miejscowy radny Marian Waliszewski.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe