Powiat Ostrowski: Strażacy na rowerowej wycieczce

  • 01.08.2020, 14:17
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Strażacy na rowerowej wycieczce
Ubiegłoroczny pomysł dh Pawła Bzika okazał się bardzo dobry i kolejny raz postanowił zorganizować wycieczkę rowerową. Grupa czternastu osób przez trzy dni zwiedzała okolice Milicza.

Wycieczka wyruszyła spod rodzimej remizy w Tarchałach Wielkich. Trasa wiodła przez Odolanów, Raczyce, Uciechów, Sulmierzyce aż do Milicza, gdzie uczestnicy podziwiali ruiny zamku kasztelańskiego znajdujące się nad rzeką Barycz oraz Pałac Maltzanów, w którym mieści się obecnie Technikum Leśne. Drugiego dnia cykliści wyruszyli do Rudy Sułowskiej, gdzie zwiedzali Centrum Edukacyjno - Turystyczne w Rudzie Sułowskiej, a w drodze powrotnej odwiedzili remizę OSP Sułów i wymienili się doświadczenia z tamtejszymi druhami . 
Ostatniego dna po śniadaniu  wyruszyli w drogę powrotną zatrzymując się w miejscowości Średzina na wspólny obiad. Rowerzyści przejechali w sumie ponad 170 km. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe