Ostrów: Zabytkowe pojazdy zatrzymały się w Ostrowie

  • 30.07.2020, 07:45
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zabytkowe pojazdy zatrzymały się w Ostrowie
Na Rynku roztrąbiły się zabytkowe auta. W Ostrowie zatrzymali się uczestnicy Rajdu Pojazdów Zabytkowych ,,Tylko dla zuchwałych’’. Przyjechali z Jawora, a ich celem jest Władysławowo.

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, wspólnie z gminą Jawor oraz samorządami i klubami miłośników motoryzacji z miast partnerskich – Ostrowa Wielkopolskiego, Torunia, Ostródy i Władysławowa, organizuje Rajd Samochodów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych”. Podczas rajdu zawodnicy będą musieli zmierzyć się z interesującymi wyzwaniami, jakie dla nich przygotowano.

Mieszkańcy Ostrowa mieli okazję zobaczenia zabytkowych pojazdów, pamiętających jeszcze czasy przedwojenne oraz takich z lat 80 ubiegłego wieku. Podczas wizyty w Ostrowie przeprowadzono konkurencje sprawnościowe dla uczestników rajdu. Oceniano wyczucie pojazdu i umiejętność prowadzenia. Wybrano trzech zwycięzców. Były to: Mercedes 0319 z 1965 roku, Chevrolet Camaro z 1978 roku, Łada 2107 z 1989 roku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe