Powiat Ostrowski: Coś się kończy...

  • 29.07.2020, 11:28
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Coś się kończy...
W Centrum odbyła się niecodzienna uroczystość związana z przejściem na emeryturę dwóch pracownic Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie.

Pożegnania są trudne. Oznaczają koniec pewnego etapu w życiu. Jednocześnie są jednak początkiem nowego rozdziału. Takim momentem jest przejście na emeryturę. Zakończenie pracy zawodowej bez wątpienia jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokiej refleksji.

Dzień ten był dniem szczególnym, ponieważ pełnił rolę klamry spinającej pewne okresy życia. To czas pracy zawodowej, a szczególnie gdy się pracowało 20 lat w Centrum i … przejścia na zasłużoną emeryturę. To czas, który przypomina nam wszystkim o czyjeś obecności tutaj, ale jest również pytaniem o najpiękniejsze wspomnienia, które współtworzą naszą życiową drogę.

Uroczystość odbyła się w obecności Wojciech Słodkiewicza dyrektora Centrum oraz gości: Mariana Janickiego burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, Krystyny Wiertelak sekretarz Gminy i Miasta Odolanów.

Podczas uroczystości dyrektor Centrum wyraził słowa uznania i szacunku, dziękował za te wszystkie lata pracy w Centrum. Gratulacje i życzenia na ręce obu Pań złożył także burmistrz.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe