Ostrów: Prace w śródmieściu

  • 25.07.2020, 14:08
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Prace w śródmieściu
Prace w śródmieściu idą pełną parą. Cel – piękny, zazieleniony trakt komunikacyjny pomiędzy Konkatedrą, a ulicą Wolności.

Obecnie Plac Rowińskiego przeżywa prawdziwą rewolucję. Wiosny Ludów wciąż remontowana, ale jest już jednak przejezdna.

- Wierzę, że efekty wynagrodzą nam z nawiązką utrudnienia drogowe – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa. - Na deptaku króluje zieleń. Czekamy jeszcze na małą architekturę i kolejne punkty oświetleniowe. Chcemy, by znów tętniło tu życie, by nasz deptak był miejscem spotkań i inicjatyw artystycznych, a mieszkańcy z przyjemnością spędzali w tym miejscu czas. Będzie to, obok Rynku, kolejne reprezentacyjne miejsce Ostrowa. Również przy ulicy Wiosny Ludów i na Placu Rowińskiego pojawi się więcej zieleni. Przestrzeń zostanie tak wykorzystana, by betonowe zakątki zagospodarować na nasadzenia roślin.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe